Presentem el nostre Club a AKOE

Bones a totes i tots!

Finalitzem el curs de la millor de les maneres. Hem pogut presentar el nostre Club de Lectura a les jornades d’AKOE d’estiu, i ha estat TOT UN ÈXIT! Hem mostrat tot allò que som i hem fet al llarg del curs, i l’acollida ha sigut meravellosa.

Per a totes aquelles persones que vau assistir a la ponència, moltes gràcies per la vostra atenció i interés. A més, vam poder extraure propostes comunes molt interessants per al pròxim curs. Esperem que puguem portar-ho a terme!

No volem deixar d’agrair a AKOE l’oportunitat de portar el nostre treball més enllà de les parets del nostre centre, gràcies de tot cor.

Ara ens toca gaudir de l’estiu i omplir-se de forces per al pròxim curs, que us assegurem ve carregat de novetats que us van a agradar, i MOLT!!

Us desitjem un feliç estiu i que aprofiteu per a una bona lectura a l’aire lliure! 🙂


Us deixem el link al prezi de la ponència a les jornades:

Deixa un comentari