Jornada de Portes Obertes

Un any més, hem compartit amb tots vosaltres el nostre Club de Lectura a la Jornada de Portes Obertes de Florida Secundària.

Per a aquesta qüestió, hem pogut comptar amb la col·laboració de tots i totes vosaltres amb la recollida de les vostres opinions. I concretament de dues membres (Lourdes i Laura) que van poder acudir el matí del dissabte, i van fer un treball ESPECTACULAR. Des de la coordinació del Club deixeu-nos dir-vos GRÀCIES, GRÀCIES I GRÀCIES! Perquè heu fet possible donar a conéixer el Club de la millor de les maneres, a més a més d’explicar totes les dinàmiques que realitzem. Us assegure que tot aquell que va tindre l’oportunitat de passar per la biblio i conéixer el Club de la vostra mà, es va emportar una idea meravellosa d’aquest.

Ha estat una estona del tot entretinguda.

Ací us deixem el follet que vam crear amb motiu especial d’aquest dia.

Una abraçada forta per a tots els lectors i lectores que ens segueixen :).

[social_share style=”bar” align=”horizontal” heading_align=”inline” text=”” heading=”” facebook=”1″ twitter=”1″ google_plus=”1″ linkedin=”1″ pinterest=”1″ link=”” /]

Deixa un comentari